BOJ o demokracii a svobodu je dlouhodobý proces…

Vytvořil | 18 listopadu, 2019

Milí a vzácní přátelé,
na Letné jsme představili dlouhodobou vizi Milionu chvilek spojenou s novou podpisovou výzvou. Dosud jsme hodně říkali, proti čemu jsme, nyní přišel čas říct, pro co jsme. Dosud jsme hodně říkali, co nechceme, nyní přišel čas říct, co chceme. 🙂

CO CHCEME

MY, NÍŽE PODEPSANÍ,

1. Chceme mít politiky, kteří respektují demokratická pravidla a instituce, nelžou, nekradou, nestraší a nejsou ve střetu zájmů.    

2. Chceme být občany, kterým záleží na druhých lidech, zajímají se o stav společnosti a převzali za ni svůj díl zodpovědnosti.

3. Chceme žít v zemi, v níž se daří svobodě a spravedlnosti, má zdravou krajinu, a kde každý může žít beze strachu, důstojně a rád.   

Pokud to chcete také, připojte svůj podpis pod následující prohlášení:

ZÁLEŽÍ MI NA DEMOKRACII, NAJDU SI PRO NI CHVILKU A V PŘÍPADĚ POTŘEBY JI BUDU BRÁNIT. 🙂

TUTO VÝZVU MŮŽETE PODEPSAT ZDE.

Tato nová výzva je pozitivní, dlouhodobá a nezávislá na konkrétních figurách. Babiš tu za pár měsíců nemusí být. Tento program však zůstane platný.

Čím více lidí ji podepíše, tím větší a silnější budeme HLÍDACÍ PES. Tím lépe budeme moci bránit čtyři červené čáry. Pojďte ji proto spolu s námi šířit dál mailem, na sociálních sítích, letáky, telefonicky či osobně. Trvá to jen chvilku, ale je to velice důležité. Každý podpis má totiž velký smysl!

Pomozte nám prosím obzvlášť v tento den oslovit další lidi. Kdy jindy budou lidé ochotnější něco pro demokracii udělat? A jaký lepší dárek můžeme naší demokracii k třicetinám darovat, než se zavázat pro ni dlouhodobě něco malého dělat a v případě potřeby ji bránit? Odkažte je na www.milionchvilek.cz

Pokud nebudeme ochotni obětovat pro demokracii vůbec nic, budeme mít demokracii na nic. Pokud si však dostatek lidí najde chvilku a postaví se na její obranu, pak ze současné zatěžkávací zkoušky vyjde naše demokracie nejen vítězně, ale dokonce silnější a zdravější než kdy dřív.

Mikuláš Minář
Milion chvilek pro demokracii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *