EET opravdu neplatí (pár měsíců)

Vytvořil | 1 dubna, 2020

Pravdu měli Ti 🙂, kteří požadovali odsun poslední etapy EET, přestože paní Schillerová nesmyslně tvrdila, že to nelze 🙃…

Zákon

Hloupé výmluvy vlády a vedení MF skončilo. (Lepší by bylo, kdyby nekompetentní, přesněji nekvalifikovaná ministryně byla odvolána, ale toho se asi nedočkáme…)

Platí:

„ZÁKON ze dne 25. března 2020 o některých úpravách v oblasti evidence tržeb v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu Parlament se usnesl na tomto zákoně České republiky:

§ 1

(1) Subjekt evidence tržeb není povinen plnit povinnosti podle zákona upravujícího evidenci tržeb s výjimkou povinnosti zacházet s autentizačními údaji, certifikátem pro evidenci tržeb a blokem účtenek tak, aby předešel jejich zneužití, do dne ukončení nouzového stavu vyhlášeného dne 12. března 2020.

(2) Subjekt evidence tržeb není povinen plnit podle zákona upravujícího evidenci tržeb evidenční povinnost a povinnost umístit informační oznámení v období 3 měsíců ode dne ukončení nouzového stavu vyhlášeného dne 12. března 2020.

§ 2

Tento zákon nabývá účinnosti dnem jeho vyhlášení.“

Naše RADA (1)

Vážení,

na rozdíl od různých prohlášení, ač je Apríla 1. dubna, v klidu postupujte podle výše uvedené zákonné normy.

Potvrdilo se, že je nutné vytvářet neustálý mediální tlak 🙂, jinak se od Agenta a jeho vlády ničeho rozumného nedočkáme. 🙃

Naše RADA (2)

Vážení,

nezapomeňte, že platí také “neoficiální” odklad podání Daňových přiznání k dani z příjmů FO i PO za loňský rok.


DNES se nemusí odevzdávat! 🙂


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *