MANUÁL PRO MALÉ a MENŠÍ AUDITORSKÉ PRAXE (FO, SRO…)
Přednáška je připravena pro Auditory, Asistenty auditorů a Hlavní účetní připravující podklady pro auditora – přesněji pro Finanční ředitele a účetní firem podléhajících zákonné povinnosti auditu účetní závěrky.
V přednášce podrobně rozebírám, jaké dokumenty mají být u vybraných oblastí zařazeny ve spisu auditora. To současně znamená, že jde o podklady, které velmi úzce souvisí s dokladovou inventurou k účetní uzávěrce a daňovému přiznání PO, které zpravidla připravuje Hlavní účetní.
Přednáška je srozumitelná, protože jsou nabídnuty desítky konkrétních námětů, je velmi dobře propojena teorie s praxí.
Vážení,
získáte MANUÁL, JAK nejlépe zpracovat SPIS AUDITORA, aby se při KONTROLE KA neobjevily žádné (!) formální nedostatky.
Připraveny jsou vzorové ukázky na základě analýzy více než třiceti veřejně dostupných ROZHODNUTÍ KA.
INFORMACE PRO AUDITORY
DÉMONIA s.r.o. podepsala memorandum s KA ČR, které umožňuje auditorům, aby svoji účast na školeních uvedli do svého přehledu účasti KPV za podmínek stanovených směrnicí pro KPV.
Pokud by se jednalo o tzv. auditní téma, budete na tuto skutečnost zvlášť upozorněni vždy na první straně přednášky nebo její ukázky.
K přednášce jsou k dispozici písemné podklady, přednáška trvá více než tři hodiny a nabízím Vám vzorovou ukázku: